Сеялка Красная звезда ALFA 4 (2019 г)

размещено: сегодня в 12:48:33
предыдущее   |   следующее
Номер объявления: 1846421
Просмотры: 35
Дата: 04.07.2020
535,000 грн
Агростандарт
Тернополь
Год выпуска:2019 г
Двигатель: Дизель
Трансмиссия:Автоматическая
Тип техники:Сеялка
Состояние:Идеальное

Опции

Полная комплектация

Описание

Сівалка ALFA 4 з дводисковими однорядковими сошниками і прикочуючими катками призначена для рядового посіву насіння зернових, дрібнонасіннєвих і середньонасіннєвих, зернобобових та інших культур, близьких за розмірами і нормами висіву до насіння зернових культур з одночасним внесенням у рядки гранульованих мінеральних добрив і рядковим прикочуванням ґрунту після мінімальної або традиційної обробки ґрунту. Створена з урахуванням сучасних конструкційних рішень, які дають можливість суттєво знизити собівартість виробленої сільськогосподарської продукції на ринку.

Конструкційні особливості сівалки ALFA 4:

- збільшений бункер – 1 752 л (зернові – 1 080 л, тукові – 672 л).

- нова спрощена рама з якісних європейських сталей є пласкою звареною конструкцію зі шпренгелем на передньому брусі в центральній частині. Великі передні і задні бруси з'єднані між собою боковинами і зв'язками (без використання ферм), що забезпечує надійність і жорсткість рами.

- механізм тиску сошників на ґрунт, гідравлічний клапан примусового тиску, пружина підвищеної жорсткості, а також посилена конструкція повідкової групи забезпечують тиск сошника 80-120 кг, що дозволяє висівати за мінімальною технологією, витримувати стабільну глибину закладення зерна.

- висіваючий апарат з полімерних матеріалів, з діапазоном норм висіву насіння від 1,5 до 400 кг / га.А конструкція висівної котушки дозволяє виконувати висів дрібнонасінневих культур. Гвинтова конструкція котушки висівного апарату забезпечує безперервну і плавну подачу насіння.

- безступінчатий механізм передач (варіатор) забезпечує легке і швидке регулювання норм висіву насіння та мінеральних добрив.

- зносостійкий дводисковий сошник зі зміщенним центром дозволяє робити посів на полях з великою кількістю пожнивних залишків, а використання бористої сталі підвищеної твердості збільшило ресурс сошника на 100%.

- новий нікальний обертальний причіпний пристрій виконує функції основного причіпного пристрою, а також спрощує переведення сівалки з робочого положення в транспортне протягом короткого проміжку часу (до 2,5 хв.) за допомогою гідроциліндра. Цей пристрій дозволяє приєднуватися до різних типів тракторів завдяки універсальності своєї конструкції. Новий посилений транспортний пристрій з колесом збільшеного діаметру дозволяє переміщати сівалку по дорогам загального призначення.

- на виробництві встановлена лінія порошкового фарбування Ideal-line (Данія). Дана технологія порошкового фарбування дозволяє виконувати якісне лакофарбове покриття з гарантійним терміном служби більше 8 років.

- сівалка ALFA 4 агрегатується з тракторами потужністю від 80 к.с.

Доставка в господарство, гарантія, повний пакет документів та державна компенсація до 40% вартості.

Комментарии (0)
 
 
 
быстрый поиск запчасти в Украине