20 000 гривень на оригінальні аксесуари* при купівлі Volkswagen Amarok у будь-якій комплектації!

28 августа 2018 года  |  Новости дилеров

З 15 серпня по 24 грудня 2018 року при купівлі пікапа Volkswagen Amarok кожен клієнт має змогу доукомплетувати свій новий автомобіль оригінальними аксесуарами на суму 20 000 гривень (включно з ПДВ)*;.

Перелік аксесуарів обмежений та включає**: передню захисну накладку кузова, зимові колеса в зборі, алюмінієву кришку для кузова, тент із кріпленнями, декоративну дугу, бокові підніжки, захисне облицювання кузова, тягово-зчіпний пристрій, комплект для підключення електрообладнання причепа, бокові дуги з підніжками, бокові дуги зі світлодіодними ліхтарями, кріплення для велосипедів Basic Flex, дитяче автокрісло G0 plus ISOFIX / G1 ISOFIX DUO plus / G2-3 ISOFIT;

>>Завантажити брошуру з описом аксесуарів

Пропозиція діє виключно в офіційній дилерській мережі Volkswagen на території України (крім тимчасово окупованих територій та зони проведення ООС);

Кількість автомобілів та аксесуарів обмежена - поспішайте обрати свій новий Amarok!

*Під фразою "20000 гривень на аксесуари" мається на увазі доукомплектування автомобілів моделі Volkswagen Amarok при їх придбанні в офіційній дилерській мережі Volkswagen на території України аксесуарами з обмеженого переліку за бажанням та на вибір покупця на сумму 20000,00 грн. (двадцять тисяч гривень) включно з ПДВ. У разі обрання аксесуарів на сумму більше 20000,00 грн. (двадцяти тисяч гривень) включно з ПДВ, покупець здійснює доплату. У разі обрання аксесуарів на суму менше 20000,00 грн. (двадцяти тисяч гривень) з ПДВ різниця покупцеві не повертається. Грошові кошти замість аксесуарів не надаються.

**Кількість автомобілів та аксесуарів обмежена, зовнішній вигляд автомобіля та аксесуарів може відрізнятися від розміщеного на рекламних матеріалах. Наявність та строки поставки аксесуарів уточнюйте у офіційних дилерів Volkswagen.

ТОВ "Порше Україна" може у будь-який момент змінити умови та обсяг акції. Офіційний імпортер бренда Volkswagen Комерційні автомобілі в Україні: ТОВ "Порше Україна", просп. П. Тичини 1-В, 02152, м. Київ, Україна.

информация о компании:
Продажа автомобилей Volkswagen
www.automir.com.ua
Комментарии (0)
Подписка на новости

Подписавшись на рассылку новостей от АвтоСайта, вы сможете получать все свежие новости прямо на ваш почтовый ящик.