Автобазар, продажа авто на АвтоСайте. Автопродажа по регионам Украины.

Постоянная ссылка: http://www.autosite.ua/novosti_Aktsiyi-ofitsiynogo-servisnogo-tsentru-renault-Kiy-Avto_55691.html

Акції офіційного сервісного центру Renault Кий Авто

29 января 2020 года  |  Новости дилеров

27 січня 2020 року компанія Renault в Україні запускає нову сервісну акцію «ТО зі знижкою»*.

Цьогорічна зима виявилася не надто суворою, проте, це не привід нехтувати безпекою під час подорожей автомобілем.

Акція «Технічне обслуговування (ТО) зі знижкою»* від Renault не тільки привертає увагу клієнтів до питань безпеки та справності автомобілів, а й пропонує додаткові вигоди протягом періоду дії акційних умов:

В період акції Клієнтам офіційного сервісного центру Renault Кий Авто** пропонуються вигідні умови на проходження комплексного технічного обслуговування (ТО), яке включає 29 операцій і 87 перевірок в контрольних точках, або на окремі запчастини та роботи для ТО:

Також зареєстровані учасники акції матимуть змогу виграти один із коштовних призів: 3 автомобільні стереосистеми Focal Premium, 3 преміальні навушники Focal, 3 валізи Renault Sport за умови замовлення операції із заміни оливи і фільтра, або заміни ременя ГРМ, або повного ТО свого автомобіля в дилерському центрі Кий Авто.

Для власників перевірених часом автомобілів Renault та Dacia віком понад 5 років (починаючи з 2014 року виробництва і старше):

Приклади обслуговування з вигодою на запчастинах та роботах**:

Регулярне проходження ТО Вашого автомобіля забезпечить його безперебійну експлуатацію і збереже його ядро, двигун, від небажаних несправностей. Компанія Renault в Україні рекомендує ВСІМ власникам автомобілів бренду RENAULT зареєструватися в MY RENAULT через офіційний сайт компанії www.renault.ua або на сайті www.my.renault.ua.

My Renault – це особистий кабінет клієнта Renault на офіційному сайті, який дозволяє зареєстрованим клієнтам мати більш цікаві умови в рамках акційних пропозицій.

Власники Renault за допомогою сервісу MY RENAULT отримують можливість вигідніше обслуговувати свої автомобілі. Клієнту надається особистий кабінет, в якому можливо:

*Акція триватиме з 27 січня по 20 березня 2020 року. Деталі в автосалоні або по тел.: (044) 536-96-97

**Знижки поширюються тільки для клієнтів, зареєстрованих в системі My Renault www.my.renault.ua. Умови акції діють як для фізичних, так і для юридичних осіб з автомобілями української реєстрації.