Компанія Porsche AG збільшила продажі на 13 відсотків

10 октября 2014 года  |  Новости дилеров

Виробник спортивних автомобілів компанія Porsche з початку 2014 року передала своїм клієнтам по всьому світу 135 600 автомобілів і збільшила результати продажів у порівнянні з першими дев'ятьма місяцями минулого року на 13 відсотків. У вересні цього року компанія Porsche AG продала в цілому 15 800 нових автомобілів, тобто на 22 відсотки більше, ніж у вересні минулого року.

Доктор Бернхард Майєр, член правління Porsche AG, який відповідає за продажі та маркетинг, говорить: «У вересні ми продовжили йти нашим курсом зростання. Разом із представленим на Паризькому автосалоні Cayenne S E-Hybrid компанія Porsche пропонує тепер своїм покупцям три спортивних альтернативи у преміум-сегменті з плагін-гібридним приводом, таким чином зміцнюючи свої позиції лідера у цьому напрямку».

За минулі місяці компанія Porsche домоглася блискучих результатів на китайському ринку, де клієнтам було передано 32 600 автомобілів, що на 19 відсотків більше результатів аналогічного періоду 2013 року. У Європі показники продажів минулого року були збільшені на 15 відсотків: тут виробник спорткарів продав 43 300 автомобілів. На ринку Німеччини ріст продажів компанії Porsche склав 12 відсотків або 17 800 нових проданих автомобілів.

На сьогоднішній день моделлю, що користується найбільшим попитом, залишається Cayenne: по всьому світу було реалізовано більше 51 000 цих спортивних позашляховиків. Продажі гран-туризмо Panamera складають 18 700 одиниць. Додав у продажах і легендарний 911: продажі моделі перевищили результати за аналогічний період часу минулого року та склали 22 900 автомобілів.

информация о компании:
Официальный дилер Porsche.
www.porsche.ua/dealers/kiev
Комментарии (0)

Читайте также:

Подписка на новости

Подписавшись на рассылку новостей от АвтоСайта, вы сможете получать все свежие новости прямо на ваш почтовый ящик.