Автобазар, продажа авто на АвтоСайте. Автопродажа по регионам Украины.

Постоянная ссылка: http://www.autosite.ua/novosti_Noviy-ford-focus---naytekhnologichnishe-avto-brendu_52660.html

Новий Ford Focus - найтехнологічніше авто бренду

12 апреля 2018 года  |  Новинки

КЕЛЬН, Німеччина, 11 квітня 2018 р. — Компанія Ford вперше презентувала публіці новий Ford Focus – найдосконалішу та найбільш високотехнологічну версію Focus за весь час існування моделі.

Новий Ford Focus отримав найширший перелік високотехнологічних функцій серед усіх автомобілів Ford на сьогодні. З його появою функціональність, передбачена вимогами до 2-го рівня автономного керування, стала доступною в сімейному авто.

Досконалі технології комплексу безпеки Ford Co-Pilot360 забезпечують поліпшений захист, полегшують водіння та паркування і покликані зробити процес керування автомобілем ще комфортнішим, безпечнішим і менш обтяжливим.

Адаптивний круїз-контроль (ACC) разом із функцією Stop & Go, системою розпізнавання знаків обмеження швидкості руху Speed Sign Recognition та системою утримання смуги руху Lane-Centring допомагають підтримувати комфортну дистанцію до автомобілів попереду і зменшують рівень стресового навантаження під час довгих поїздок, утримуючи автомобіль по центру його смуги руху. Крім того, система ACC здатна коригувати швидкість автомобіля відповідно до законодавчих обмежень з урахуванням інформації на дорожніх знаках, встановлених на узбіччях та розташованих над дорогою, і даних бортової навігаційної системи. ACC працює на швидкості до 200 км/год.

Завдяки новій функції Stop & Go система ACC відтепер може повністю зупиняти автомобіль під час руху в заторах, застосовуючи до 50% від максимального гальмівного зусилля, та автоматично продовжувати рух, якщо тривалість зупинки не перевищує 3 секунди. Якщо ж зупинка тривала понад 3 секунди, для рушання водій може натиснути кнопку на кермі або плавно натиснути на педаль акселератора.

Система утримання смуги руху (Lane Centring) відстежує лінії розмітки та може застосовувати до керма незначне, але відчутне зусилля, допомагаючи водієві утримувати автомобіль по центру смуги руху за умови, що адаптивний круїз-контроль активовано. Система, розрахована на роботу на швидкості до 200 км/год, подає звукові та візуальні сигнали в разі відсутності належного контролю за кермом з боку водія.

«Пригадайте, наскільки сильно вам доводилось зосереджуватися на безпеці під час екзамену з керування автомобілем. Відтоді процес керування не став простішим, ми просто звикли до постійного тиску. Технології на кшталт функцій Stop & Go та утримання смуги руху зменшують вимоги до водіїв і стресове навантаження на них, адже допомагають зосередитись і почуватися за кермом впевненіше», — говорить Гельмут Редер (Helmut Reder), глобальний директор модельного ряду C-car компанії Ford Motor Company.

Система адаптивного головного освітлення Adaptive Front Lighting System з функціями предиктивного освітлення поворотів Predictive curve light та коригування освітлення з урахуванням дорожніх знаків Sign-based light — перша технологія, що змінює форму та яскравість пучка світла фар для забезпечення максимальної видимості при наближенні до повороту, розвилки чи дорожньої розв’язки.

Система використовує фронтальну камеру для виявлення ліній розмітки попереду на відстані до 65 м, що дозволяє завчасно спрямовувати пучок світла фар у напрямку повороту задля кращої оглядовості, не покладаючись виключно на дані про поворот керма водієм. Запатентована Ford інтеграція функції розпізнавання дорожніх знаків дозволяє оптимізувати форму пучка світла фар: при наближенні до розвилок і дорожніх розв’язок він розширюється для кращого освітлення джерел можливої небезпеки, які знаходяться не на траєкторії руху автомобіля.

Перелік технологій освітлення нового Focus включає систему адаптивного головного освітлення Adaptive Front Lighting System, яка регулює кут та інтенсивність світла фар відповідно до умов кермування, та функцію системи дальнього світла Glare-free high beam, яка запобігає випадковому засліпленню інших водіїв і забезпечує покращену видимість дороги в нічний час. Додаткові можливості забезпечують удосконалені повністю світлодіодні фари, особливість яких полягає у використанні інноваційної конфігурації регульованого барабана задля максимальної універсальності та м’якших градацій рівня освітленості, що сприяють меншому відволіканню.

Крім того, Focus — перша модель Ford у Європі, оснащена проекційним дисплеєм (HUD), який допомагає водіям не відволікатися від дороги, відображаючи потрібну інформацію безпосередньо в полі зору. Максимальну ефективність системи забезпечує поле зору 6° х 2,5°, що за цим параметром є одним із найбільших серед представлених на ринку Європи проекційних дисплеїв. Крім того, за максимальним значенням яскравості (10 000 кд/м2 з 16-ма рівнями регулювання) система також належить до найкращих.

Завдяки застосуванню спеціальних фільтрів для висувного полікарбонатного екрана цією системою вперше зможуть користуватися водії, що носять окуляри з лінзами з поляризованого скла. Залежно від комплектації автомобіля налаштовуваний перелік параметрів, що виводяться на проекційний екран, включатиме такі дані: швидкість (єдиний параметр, що відображається завжди), дані системи розпізнавання дорожніх знаків (Traffic Sign Recognition), адаптивного круїз-контролю (ACC), навігаційної системи, індикатор перемикання передач, дані мультимедійної системи та екстрені попередження.

Система активної допомоги при паркуванні Active Park Assist 2 робить процес паркування ще простішим, забезпечуючи повністю автоматичне маневрування при паралельному чи перпендикулярному паркуванні одним натисканням кнопки. Система, що використовує можливості нової 8-ступеневої АКПП від Ford з підтримкою технології Shift-by-Wire, виявляє придатні для паркування майданчики, а водій може контролювати переміщення автомобіля, просто увімкнувши нейтральну передачу і утримуючи натисненою кнопку на центральній консолі.

Після цього автомобіль аж до застосування стоянкового гальма повністю контролює вмикання передач переднього і заднього ходу, керує положенням дросельної заслінки, керма і роботою гальмівної системи, забезпечуючи автоматичне паркування на швидкості до 4 км/год на майданчиках, що лише на 110 см довші за автомобіль і мають ухил до 12%. Крім того, система допомагає водіям виїжджати з місця для паралельного паркування за допомогою повністю автоматичної технології Park-out Assist.

Ще одна технологія від Ford, що також зазнала подальшого удосконалення — система запобігання зіткненню з функціями розпізнавання пішоходів та велосипедистів, яка здатна виявляти людей, що знаходяться на дорозі попереду чи на узбіччі або можуть перетнути шлях автомобіля. Система автоматично застосовує гальма в разі виявлення ризику зіткнення та відсутності реакції водія на попередження. Крім того, відтепер вона вміє виявляти велосипедистів і працює у темряві, використовуючи світло фар.

У разі дорожньо-транспортної пригоди система автоматичного гальмування після зіткнення Post-Collision Braking допомагає зменшити наслідки потенційного другого зіткнення за рахунок автоматичної подачі помірного гальмівного тиску після першого зіткнення; уповільнення руху потенційно може зменшити ризики поранення пасажирів і пошкодження авто.

Компанія Ford очікує, що новий Focus отримає максимальну оцінку в рейтингу безпеки, оскільки нова платформа C2 вирізняється збільшеною на 40% стійкістю до навантажень, що виникають при фронтальних зіткненнях.