Отримай ГБО в комплекті при покупці All New Haval H6

03 мая 2019 года  |  Новости дилеров

Шукаєте потужний і сучасний кросовер з економним двигуном? Тоді зверніть Вашу увагу на модель All New Haval H6! З 1 травня 2019 року в усіх дилерських центрах HAVAL діє вигідна акційна пропозиція. Згідно з умовами акції кожен покупець автомобіля All New Haval H6 отримує комплект ГБО ROMANO autogas.*.

«Ціни на бензин і дизельне паливо невпинно зростають. Орієнтуючись на потреби наших клієнтів, ми запускаємо акцію, яка дозволить істотно заощадити кошти. – коментує Борис Ткаленко, директор «Богдан-Індустрія». По-перше, скориставшись даною пропозицією, Ви заощадите на придбанні ГБО. За умовами акції кожен клієнт, який купує All New Haval H6, отримує ГБО в комплекті з автомобілем. По-друге, під час експлуатації автомобіля Ви зможете заощадити на подальших витратах на паливо, так як ціна на газ істотно нижче в порівнянні з вартістю бензину або дизельного палива. На додаток до цього, в акції бере участь автомобіль All New Haval H6, з інноваційними двигунами 2,0 GDIT і 1.5GDIT, які використовують технологію CVVT і CVVL. Дана технологія дозволяє ефективно знизити споживання палива на 8,4%, збільшити потужність на 12,7%, а також крутний момент – на 35,7%. »

Відзначимо, що All New Haval H6 – це абсолютно нова модель з точки зору потужності і ефективності використання палива. 190 коней дозволяють All New Haval H6 з впевненістю долати бездоріжжя. Також, All New Haval H6 забезпечує відмінне прискорення менше 9 секунд до 100 км / год, тому що новий 2,0 GDIT двигун обладнаний електронним регулюванням турбіни, яка дозволяє досягти крутного моменту в 340 Нм при 3200 об / хв.

*При покупці автомобіля All New HAVAL H6 в комплекті до авто надається ГБО ROMANO autogas. ГБО встановлюється за рахунок клієнта після 5000 км пробігу. При установці ГБО гарантія на автомобіль зберігається. Акція діє в період з 1 травня по 30 червня 2019 року. Склад акційних автомобілів обмежений.

Комментарии (0)
Подписка на новости

Подписавшись на рассылку новостей от АвтоСайта, вы сможете получать все свежие новости прямо на ваш почтовый ящик.