Вигода до 35% на зимові колеса Volvo

02 августа 2017 года  |  Новости дилеров

До 31 серпня 2017р. спеціальна пропозиція для Вашого Volvo XC90 на комплект зимової гуми на дисках Volvo R18 з вигодою у 35% і на дисках R19 з вигодою у 25%*.

Зимові шини Volvo - це неперевершений вигляд, практичність і безпека вашого автомобіля взимку. Всі шини та диски ретельно тестуються компанією Volvo, що забезпечує їх відмінні властивості, якість та функціональність.

З шинами і дисками Volvo Ви завжди будете відчувати себе впевнено і безпечно на зимових дорогах.

До 31 серпня 2017р. спеціальна пропозиція для Вашого Volvo XC90 на комплект зимової гуми на дисках Volvo R18 з вигодою у 35% та на дисках R19 з вигодою у 25%*.

Деталі уточнюйте у консультантів сервісу Вікінг Моторз за телефоном (044) 499 88 00.

Завжди раді Вам, команда Вікінг Моторз!

Київ, Кільцева дорога, 18

Чому я повинен вибирати зимові шини Volvo?

  •     Компанія Volvo вибрала і схвалила кращі шини виробництва найбільш відомих брендів і доповнила їх оригінальними легкосплавними колісними дисками Volvo, які відрізняються особливими властивостями, якістю та обробкою.
  •     Всі шини до прийняття пройшли ретельні випробування на автомобілях Volvo в суворих зимових умовах.
  •     Ми можемо порекомендувати вам набір коліс, який найкраще підійде для Вашої моделі Volvo, до вашого стилю водіння, переваг в плані дизайну і умов водіння.
  •     Ніхто не зможе запропонувати вам таке ж вдале поєднання шини і колісного диска, які дозволяють оптимізувати ходові якості вашого Volvo і його зовнішній вигляд.
  •     На відміну від літніх шин, зимові зберігають свою м'якість і пружність, навіть коли температура опускається нижче 7°C. А малюнок протектора виконаний таким чином, щоб забезпечити краще зчеплення з поверхнею, покритою льодом і снігом, і відводити воду і бруд з-під шини.

*Акційна пропозиція діє з 01.07 по 31.08.2017 р на території офіційного дилера Вікінг Моторз. Під вигодою мається на увазі придбання комплекту зимових коліс зі знижкою у 35% від регулярної вартості для дисків R18 або зі знижкою у 25% від регулярної вартості для дисків R19. Акційна пропозиція поширюється на комплект зимової гуми і диски Volvo R18 або R19 в кількості 4 штуки. За додатковою інформацією звертайтеся до консультантів дилерського центру або за телефоном +38 (044) 391 11 00.

информация о компании:
Официальный дилер Volvo.
viking-motors.ua
Комментарии (0)
Подписка на новости

Подписавшись на рассылку новостей от АвтоСайта, вы сможете получать все свежие новости прямо на ваш почтовый ящик.