Фінальний розпродаж поточної Mazda6

05 августа 2018 года  |  Новости дилеров

В очікуванні нової Mazda6, що була вперше презентована у листопаді 2017 року на автосалоні в Лос-Анджелесі та у березні цього року на Женевському автосалоні, та яка з’явиться в Україні вже у вересні 2018 року, в мережі офіційний дилерів Mazda в Україні, проводиться остаточний розпродаж поточної моделі Mazda6.

Перевірена часом та дорогами України, драйвова, яскрава та безпечна Mazda6 вже закохала у себе тисячі прихильників в Україні!

Економічні двигуни SKYACTIV, системи активної безпеки i-ACTIVSENCE, що суттєво зменшують ризик аварії, яскравий та виразний погляд LED фар, що довершують і без того досконалий дизайн – це вибір без компромісів!

Mazda6 - це не лише вірний, а й дуже вигідний вибір для тих, хто обирає максимум! З 01 серпня 2018 року та до продажу останнього авто на складі поточної Mazda6 діють остаточні та дуже спеціальні ціни на автомобілі на складі та спеціальні ціни на автомобілі тестових парків: Спеціальна пропозиція на нові автомобілі Mazda:

  •     Mazda6 з бензиновим двигуном 2, 5 л. потужністю 192 к.с. – з вигодою до 60 000 грн.
  •     Mazda з дизельним двигуном 2, 2 л. потужністю 150 к.с. – з вигодою до 46 000 грн.
  •     Mazda з дизельним двигуном 2, 2 л. потужністю 175 к.с. – з вигодою до 50 000 грн.

З актуальним списком автомобілів на складі, включаючи вигідні пропозиції на автомобілі тестових парків дилерів, можна ознайомитись тут.

информация о компании:
Официальный дилер Mazda.
www.mazda.ua
Комментарии (0)
Подписка на новости

Подписавшись на рассылку новостей от АвтоСайта, вы сможете получать все свежие новости прямо на ваш почтовый ящик.