Купуй новий автомобіль Kia вигідно!

22 сентября 2017 года  |  Новости дилеров

З 20.09.2017р. по 30.11.2017р. діє вигідна акційна пропозиція від Автомобільного центру Київ*! Протягом строку дії акційної пропозиції, кожний новий автомобіль КІА додатково комплектується зимовою гумою від кращих виробників** та одним автоаксесуаром*** на вибір покупця.

Детальнішу інформацію про акційну пропозицію можна дізнатися у консультантів відділу продажу KIA по телефону: (044) 500-6-005 (вартість дзвінка згідно тарифів Вашого оператора зв’язку)

Також нагадуємо, що лише до 30 вересня 2017 року діє вигідна програма фінансування на всі автомобілі KIA – «KIA Finance». З інформацією по кредитуванню можна ознайомитися за посиланням.

*Автомобільний Центр Київ – Філія «Автомобільний центр Київ» АТ «Українська автомобільна корпорація», є офіційним дилером автомобілів KIA в Україні. Один із найкращих та найбільших 3S-центрів української столиці, що включає: продаж автомобілів, сервісне та гарантійне обслуговування, та продаж запасних частин. Автомобільний центр Київ пропонує своїм клієнтам познайомитися з розмаїттям автомобілів KIA, відпочити у лаундж-зоні, насолодитися чашкою ароматної кави, для дітей створено дитячу ігрову зону. Автомобільний Центр Київ чекає відвідувачів у будь-який день тижня з 9.00 до 20.00 години, за адресою: м. Київ, проспект Степана Бандери, 22.

**мається на увазі наступні виробники автомобільної гуми: Nexen, Barum, Gislaved, Debica.

***мається на увазі можливість покупця нового автомобіля КІА обрати один з наступних автоаксесуарів: дорожній набір, гумові килимки або захисна решітка на бампер.

информация о компании:
Официальный дилер Kia.
www.kia.net.ua
Комментарии (0)

Популярные статьи:

Подписка на новости

Подписавшись на рассылку новостей от АвтоСайта, вы сможете получать все свежие новости прямо на ваш почтовый ящик.