Підготуйте Mazda до ЗИМИ на офіційному сервісі «ВіДі-Скай»!

25 октября 2018 года  |  Новости дилеров

У офіційному сервісному центрі Mazda «ВіДі-Скай» діє вигідна пропозиція на шиномонтаж, діагностику ходової частини, а також на послуги зі зберігання шин.

Зима вже не за горами, тому саме зараз слід розпочати підготовку вашого автомобіля Mazda до зимового сезону.  

У період з 22 жовтня по 31 грудня 2018 року офіційна сервісна станція «ВіДі-Скай» на Великій Кільцевій, 60а запрошує  скористатися акційними пропозиціями:

  •     Знижка на послуги шиномонтажу – 25%*
  •     Діагностика ходової частини  - 199 грн.*
  •     Послуга «Зберігання шин» - 1,2 грн.* за умови придбання гуми або дисків у дилерському центрі «ВіДі-Скай».

Детальніше про умови проведення акції ви можете дізнатися у консультантів, зателефонувавши на номер +38(044) 591-88-88  або завітавши в автосалон за адресою: вул. Велика Кільцева, 60а (с. Софіївська Борщагівка).

*Строк дії пропозиції з 15.10.2018 по 31.12.2018 р. у ТОВ «ВіДі-Скай» за адресою: м. Київ, вул. Велика Кільцева, 60а. Знижка в розмірі 25 % діє на роботи зі зняття/встановлення чотирьох коліс, шиномонтажу, балансування чотирьох коліс, перевірки та регулювання розвал-сходження та на вартість  витратних матеріалів. Вартість зберігання шин 1,20 грн. з ПДВ та діє упродовж 180 діб. Акційна пропозиція не додається до інших акційних пропозицій, знижок, і бали за бонусною програмою лояльності на картки клієнтів не нараховуються. ТОВ «ВіДі-Скай» залишає за собою право змінювати терміни та умови цієї пропозиції.

информация о компании:
Официальный дилер Mazda.
mazda-vidi.com.ua
Комментарии (0)
Подписка на новости

Подписавшись на рассылку новостей от АвтоСайта, вы сможете получать все свежие новости прямо на ваш почтовый ящик.