Пройди техогляд з максимальною вигодою!

05 августа 2016 года  |  Новости дилеров

Арма Моторс повідомляє про запуск сервісної акції, згідно умов якої Вам надається знижка 10% на моторні оливи ELF, 25% знижки на запасні частини групи ТО і 10% на роботи поїх заміні*. Сервісна акція триватиме в період з 1 серпня по 30 вересня 2016 р..

ТО для автомобіля Renault - це не тільки заміна мастила, це весь комплекс технічних заходів, що складається з 29 операцій і 87 перевірок в контрольних точках. Техогляд необхідний, щоб підтримувати Ваш Renault в технічно справному стані, щоб Ви були впевнені в надійності і безпеці руху.

Саме тому, турбуючись про Вас та Ваше авто, ми запускаємо акцію, за якою Ви можете з максимальною вигодою пройти технічний огляд свого Renault.  Клієнтам MY RENAULT надаються знижки:

  • 10% на моторні оливи ELF;
  • 25% на запасні частини групи ТО;
  • 10% на роботи по заміні запчастин групи ТО.

Серед клієнтів сервісу, зареєстрованих в MY RENAULT, які замовлять в період акції повний комплекс робіт відповідно до пробігу автомобіля, використовуючи при цьому запчастини, матеріали та моторні оливи ELF, придбані у Арма Моторс, будуть розігранф цінні призи (валізи, рюкзаки) і супер приз - туристична поїздка для двох у Данію.

Власники Renault за допомогою сервісу MY RENAULT мають можливість вигідніше обслуговувати свої автомобілі. Клієнту надається особистий кабінет, в якому можливо:

  • планувати сервісні роботи на автомобілі;
  • отримувати інформацію про спеціальні пропозиції, які стосуються саме його автомобіля;
  • економити більше, ніж інші в період дії акційних пропозиції, тощо.

Зареєструйтеся в MY RENAULT та заощаджуйте на сервісному обслуговуванні вже сьогодні!

Чекаємо на вас.

Щиро, команда Арма Моторс

Ми працюємо для вас з 08:00 до 20:00, без вихідних, за адресою: Кільцева дорога, 18.     

Якщо у Вас виникли будь-які запитання, телефонуйте - 044 490 23 00

*термін дії пропозиції з 01.08.2016 до 30.09.2016. Знижки поширюються тільки для клієнтів, зареєстрованих в системі MY RENAULT. Надання знижок в акційний період клієнтам, що не мають можливості реєстрації, але які є постійним клієнтами сервісу, можливе на розсуд дилера.

**розіграш відбудеться протягом місяця з дня закінчення акції за допомогою сервісу підбору випадкових номерів www.random.org в присутності нотаріуса, а також представників Renault  в Україні.

информация о компании:
Официальный дилер Renault.
www.arma-motors.ua
Комментарии (0)

Популярные статьи:

Подписка на новости

Подписавшись на рассылку новостей от АвтоСайта, вы сможете получать все свежие новости прямо на ваш почтовый ящик.