Samsung Galaxy Tab за покупку нового Hyundai в Автоберег в рамках Акції «Samsung Galaxy Tab в подарунок до нового Hyundai»

14 ноября 2017 года  |  Новости дилеров

З 01 по 30 листопада 2017 року в офіційному дилерському центрі Hyundai компанії «Автоберег» пройде акція «Samsung Galaxy Tab в подарунок до нового Hyundai», в рамках якої серед всіх покупців автомобілів Hyundai буде розіграний планшет. Кожен зареєстрований учасник отримає гарантований подарунок!.

При купівлі будь-якої моделі Hyundai в офіційному дилерському центрі «Автоберег» Клієнт отримує можливість стати Власником головного подарунку - Samsung Galaxy Tab. Учасником розіграшу головного подарунку Samsung Galaxy Tab A 10.1" Black стає кожен, хто придбає автомобіль HYUNDAI в ТОВ "Автоберег" в період проведення Акції.

Кожен охочий може стати учасником розіграшу гарантованих призів! Для цього достатньо відвідати автосалон компанії Автоберег, зробити фото з плакатом акції і розмістити його в соціальній мережі Facebook (коментарем до новини "Акція «Samsung Galaxy Tab в подарунок до нового Hyundai»"). Мається на увазі фото разом з плакатом Акції в автосалоні "Автоберег". Після публікації фото Ви автоматично стаєте учасником розіграшу гарантованих подарунків на вибір, під подарунком мається на увазі парасолька або металева пляшка з логотипом Hyundai.

Отже, порядок прийняття участі в розіграші гарантованих подарунків:

  •     Вподобати сторінку Facebook Автоберег Hyundai
  •     Зробити репост новини про Акцію (репост має бути загальнодоступним, налаштування конфіденційності - "доступно всім")
  •     Зробити фото разом з «Автоберег» **
  •     Додати коментар до новини про Акцію з Власним фото (див. пункт №3)
  •     Виграти Ваш цінний подарунок ***

Замовляй Тест-Драйв нового Hyundai за телефоном - (044) 591-8-591

* учасником розіграшу головного подарунку Samsung Galaxy Tab A 10.1" Black стає кожен, хто придбає автомобіль HYUNDAI в ТОВ “АВТОБЕРЕГ” в період проведення Акції. Акція діє з 01.11.17 по 30.11.17.

** мається на увазі фото разом з плакатом Акції в салоні “Автоберег”

*** під подарунком мається на увазі парасоля або металева пляшка з логотипом. Розіграш гарантованих подарунків буде проводитися 10, 20 та 30 числа кожного місяця на протязі дії Акції.

информация о компании:
Официальный дилер Hyundai.
www.autobereg.com.ua
Комментарии (0)
Подписка на новости

Подписавшись на рассылку новостей от АвтоСайта, вы сможете получать все свежие новости прямо на ваш почтовый ящик.