Спеціальні моделі Volkswagen Crafter Express

03 апреля 2018 года  |  Новости дилеров

Новий Volkswagen Crafter – у ньому є все, що Ви очікуєте від сучасного економічного автомобіля: ідеальні передумови для найоптимальнішої конфігурації багажного відділення, потужні та витривалі двигуни, а також передові системи підтримки водія.

Саме зараз автосалон «КарпатиАвтоцентр» пропонує Вашій увазі спеціальні моделі Volkswagen Crafter Express, з ними Ваші робочі будні будуть максимально комфортними.

VW Crafter Express доступний у наступних версіях:

Спеціальна модель фургон Crafter 50 MR HD Express

Спеціальна модель фургон Crafter 50 LR HD Express

Спеціальна модель фургон Crafter LR HD UH Express

Автосалон «КарпатиАвтоцентр» надає вигідні та доступні програми купівлі автомобіля, а саме:

Кредит. Автосалон «КарпатиАвтоцентр» співпрацює з перевіреними та надійними фінансовими установами, які надають автомобіль в кредит з мінімальним першим внеском та прозорими відсотковими ставками.

Лізинг. Ми розуміємо необхідність того, щоб кошти залишались на балансі в обороті підприємства, тож можливість взяти авто в лізинг доцільне рішення для Вашого бізнесу.

Скориставшись програмою Trade-In – обмінявши Ваш старий автомобіль на новий Volkswagen Crafter отримаєте додатковий обмінний бонус в розмірі 30 000 грн. Акційна пропозиція по обміні автомобіля з додатковим бонусом діє тільки до 31 квітня!

Дізнавайтесь деталі в автосалоні "КарпатиАвтоцентр" за адресою: м.Чернівці вул.Енергетична 2В або за телефоном ‎(0372) 543-888, 050 374 44 55.

информация о компании:
Официальный дилер Volkswagen.
https://www.karpaty-autocenter.com.ua/
Комментарии (0)
Подписка на новости

Подписавшись на рассылку новостей от АвтоСайта, вы сможете получать все свежие новости прямо на ваш почтовый ящик.