Спеціальні ціни на TOYOTA COROLLA

27 июня 2018 года  |  Новости дилеров

Завітай в Тойота на Столичному та проведи тест-драйв легендарного седану Toyota Corolla. Відчуй неперевершені відчуття від керування новою Corolla та отримай вигідну пропозицію придбання.

Corolla – це поєднання легендарної якості, традиційної функціональності, передового дизайну і преміального комфорту. Седан Toyota Corolla впевнено тримає високі позиції у світових рейтингах продажів, залишаючись перевіреним вибором мільйонів для сім'ї та бізнесу. Зустріньтеся з новою легендою та спробуйте її у дії, щоб на власному досвіді впевнитися, що нова вражаюча Toyota Corolla виходить за межі уявлень про автомобілі подібного класу! Ефектна, технологічна і комфортабельна, ця модель доводить, що епохи змінюються, а лідерство залишається.

Також, щоб зробити Ваш новий автомобіль індивідуальним та ще привабливішим ми підготоували спеціальні пакети додаткової комплектації. Купуй Toyota Corolla з 15 червня по 15 серпня 2018 року та додатково отримуй пакет аксесуарів на вибір.

Для комплектацій Toyota Corolla City та Live ми пропонуємо Вам:

Пакет "ДРАЙВ"  – комплект легкосплавних дисків, комплект підкрилок, бризговики, гумові килимки в салон та багажник

Пакет "ПРАКТИЧНИЙ" – алюмінієві накладки порогів, задні парктроніки, комплект підкрилок, імобілайзер, плівки під ручки, органайзер багажника.

Пакет "БЕЗПЕКА" – імобілайзер, сигналізація, задні парктроніки, плівки під ручки, бризговики, гумові килимки в салон та багажник.

Для комплектацій Toyota Corolla Active та Style Ви можете обрати:

Пакет "УНІВЕРСАЛЬНИЙ" – комплект легкосплавних дисків, імобілайзер, комплект підкрилок.

Пакет "НАВІ 1" – навігація, імобілайзер, бризговики, гумові килимки в салон та багажник.

Пакет "НАВІ 2" – навігація, алюмінієві накладки порогів, плівки під ручки, задні парктроніки, бризговики, гумові килимки в салон та багажник.

ЗРОБИ СВІЙ ВИБІР НА КОРИСТЬ СТИЛЮ!

Обирай найпопулярніший автомобіль у світі та зроби його індивідуальним та стильним в Тойота на Столичному!

* Акція діє в ТОВ "Автосаміт на Столичному", м. Київ, Столичне шосе, 90 з 15.06 по 15.08.2018 року. Для всіх покупців автомобілів Toyota Corolla додатково надається один з запропонованих пакетів комплектації автомобіля. Зовнішній вигляд автомобіля та його складових може відрізнятися від зображень у цьому матеріалі. Зазначені в цьому матеріалі назви комплектацій є суто умовними та використовуються виключно заради зручності в розподілі наборів параметрів автомобіля. Такі назви можуть відрізнятися або бути відсутніми в інших документах або матеріалах, які стосуються автомобіля, що жодним чином не впливає на повноту, точність чи достовірність поданої інформації.

Вартість телефонного дзвінка згідно тарифів Вашого оператора.

информация о компании:
Официальный дилер Toyota.
www.toyota-st.com
Комментарии (0)
Подписка на новости

Подписавшись на рассылку новостей от АвтоСайта, вы сможете получать все свежие новости прямо на ваш почтовый ящик.