Визначено ім'я переможця акції «На новому КІА вирушай до РИМу»

07 марта 2018 года  |  Новости дилеров

3 березня 2018 року в Автомобільному центрі Київ* відбувся довгоочікуваний розіграш путівки** до Риму від нашого партнера - туристичної компанії ГАМАЛІЯ***.

На розіграш були запрошені всі участники акції - наші кліенти, які придбали автомобілі RSF у Автомобільному центрі Київ в період з 09.12.2017 по 28.02.2018.

Переможцем розіграшу став Силенко Євгеній, який встиг придбати кросовер Kia Sportage. Щиро вітаємо переможця і бажаємо незабутньої подорожі!

Також дякуємо всім участникам акції та нашим партнерам компанії " Експрес Страхування" та окрема подяка головному спонсору акції - туристичній компані " Гамалія".

На цьому цікаві акціїї та розіграші від Автомобільного центру Київ не закінчуються!

Слідкуйте за нашими новинами! Далі буде...

**Під путівкою мається на увазі проживання в Римі, в готелі «Michelangelo» (з колекції світової мережі «Starhotels») протягом 4 днів та 3 ночей. Номер на двох осіб включно з сніданки-buffet. Додатково надаються вхідні квитки до Собору Святого Петра і музеїв Ватикану.

*** Компанія «Гамалія» створена в 1991 році і є першопрохідцем в світі подорожей на українському туристичному ринку. «Стиль. Надійність. Професіоналізм »- незмінний девіз компанії вже понад чверть століття. Будучи членом Міжнародної асоціації повітряного транспорту (IATA), компанія « Гамалія» може забронювати квиток будь-якої авіакомпанії України та світу, запропонувати найбільш зручні варіанти стикувань, проконсультувати з усіх питань авіаперевезень.

информация о компании:
Официальный дилер Kia.
www.kia.net.ua
Комментарии (0)
Подписка на новости

Подписавшись на рассылку новостей от АвтоСайта, вы сможете получать все свежие новости прямо на ваш почтовый ящик.