Автобазар, продажа авто на АвтоСайте. Автопродажа по регионам Украины.

Постоянная ссылка: http://www.autosite.ua/novosti_volkswagen-tiguan---bezkompromisniy-krosover-z-vigodoyu-106-910-uah_53482.html

Volkswagen Tiguan - безкомпромісний кросовер з вигодою 106 910 UAH

20 сентября 2018 года  |  Новости дилеров

У автосалоні «КарпатиАвтоцентр» вигідні пропозиції для Вас ніколи не закінчуються. Автомобіль тижня Volkswagen Tiguan за спокусливою ціною ТІЛЬКИ 7 ДНІВ.

Надійний автомобіль, який є ідеальним варіантом для кожного, адже задовольняє абсолютно усі потреби. Прогресивний та динамічний ззовні, інноваційний зсередини, потужний під капотом та максимально безпечний для Вашої сім’ї.

Доступний акційний автомобіль у автосалоні «КарпатиАвтоцентр» із технічними характеристиками:

Таку вигоду на автомобіль не упускають. Стара ціна – 1 190 110 UAH, нова ціна – 1 083 200 UAH

Опції, які доступні у акційному автомобілі будуть у нагоді кожного дня та забезпечать бажаний для кожного комфорт.

Щоб ви не упустили свій шанс на купівлю автомобіля за акційною вартістю у автосалоні «КарпатиАвтоцентр» Ви можете скористатись вигідними умовами фінансування (кредит, лізинг).

Ми радо ознайомимо Вас з діючими лізинговими та кредитними програмами та підготуємо індивідуальну, відповідну Вашим потребам і побажанням, фінансову пропозицію.

Ми піклуємось, щоб Ви отримали максимальний комфорт і задоволені виїхали з автосалону за кермом новенького Volkswagen Tiguan.

Якщо у Вас є бажання змінити Ваше старе авто на нове – програма обміну Trade-In саме для Вас. Всі турботи з оцінки та продажу візьме на себе менеджер Das WeltAuto, а Ви щасливі та задоволені виїдете із салону за кермом нового Volkswagen Tiguan

Акційне ціноутворення на автомобіль діє до 24 вересня 2018 року, або до моменту продажу автомобіля в залежності від того що настане раніше.

*вартість автомобіля розраховується згідно з діючим валютним курсом 28,135 грн. станом на 17.09.2018. Інформація надана з метою попереднього ознайомлення. Остаточна вартість конкретного автомобіля визначається у договорі купівлі-продажу на день придбання.