Марафон Porsche Performance Drive 2014: визначено переможця!

17 октября 2014 года  |  Новости дилеров

З 9 по 14 жовтня чотирнадцять екіпажів із десяти країн Центральної та Східної Європи брали участь в унікальному марафоні Porsche Performance Drive 2014: Black Sea – Caspian Sea. Учасники здійснили чотириденний автопробіг територіями трьох країн, подолавши відстань майже у 1500 км. Маршрут простягався від турецького міста Трабзон до столиці Азербайджану Баку із зупинками у грузинських містах Батумі, Тбілісі та Степанцмінді.

Перед командами стояло завдання вчасно подолати встановлені відрізки маршруту з мінімальними витратами палива за кермом нового Porsсhe Cayenne S. В результаті марафону перемога дісталася команді Угорщини, представники Румунії та Польщі здобули друге та третє місця відповідно. Український екіпаж цього року отримав четверте місце.

Новий Porsche Cayenne S, оснащений 3,6-літровим двигуном V6 бітурбо та потужністю 420 к. с., під час тест-драйву продемонстрував відмінні показники ефективності, видатні позашляхові якості та підкреслив свій статус винятково надійного автомобіля для щоденних подорожей та випробовувань. Він з легкістю освоїв звивисті дороги, що пролягали живописними ландшафтами Туреччини, із динамікою спорткара доставив команди історичним Шовковим шляхом по берегу Чорного моря до Грузії, продемонстрував винятковий комфорт для водія та пасажира під час затяжних проходжень митного контролю та вкотре довів безперечну надійність Porsche на позашляхових ділянках маршруту на гірському бездоріжжі. Приємним сюрпризом для учасників став незабутній тест-драйв спорткарів Boxster, Cayman та Porsche 911 на теренах скалистих Кавказьких гір, пейзажі яких є одними з найкрасивіших у світі.

Подолання складного та довгого маршруту, маневрування на звивистих гірських дорогах вимагало від учасників повної концентрації, при цьому подарувало незабутні емоції та враження від заходу. Наступного року традиція міжнародних автопробігів буде продовжена, проте вже на новому автомобілі та новим маршрутом.

информация о компании:
Официальный дилер Porsche.
Комментарии (0)

Популярные статьи:

Подписка на новости

Подписавшись на рассылку новостей от АвтоСайта, вы сможете получать все свежие новости прямо на ваш почтовый ящик.