На Западной Украине открылся центр Итальянских автомобилей

18 октября 2007 года  |  Новости дилеров

Нещодавно поповнилась сітка центрів компанії ДП «Італавто» у Західному регіоні.

В Тернополі 6 жовтня компанія «Мотор – Центр Галичина» відкрила двері нового центру з продажу Італійських автомобілів.

Справжнім святом краси, вишуканого смаку та приємних подарунків стало для Тернопільських автолюбителів відкриття центру, в якому були представлені найвідоміші моделі Alfa Romeo, Lancia та Fiat

У цей день на вул. Тарнавського, де розташований центр, були присутні відомі представники автомобільного бізнесу та представники місцевої влади. На офіційну церемонію завітав і мер Тернополя Роман Заставний: - Цей салон, який ми маємо щастя бачити, принципово відрізняється від усіх попередніх. Тепер ми маємо місце, де можна побачити ту культуру продажу, яка представлена у всьому світі. І це надзвичайно приємно. Водночас, можна розглядати цю подію і з позицій споживача. Тут треба ще більше порадіти, адже це означає, що з'явився ще один гравець на нашому досить конкурентному ринку. Думаю, нам треба разом молитися, аби кожного місяця відкривалися такі салони..— зауважив він.

Власне, господарі цього свята цілий вечір намагалися вразити гостей приємними несподіванками та подарунками. І їм це вдавалося. Так, майже щогодини ведучі представляли присутнім нові елегантні моделі авто. Причому, щоразу зривання з цих машин полотна відбувалося у незвичній і досить цікавій манері. Так, авто марки Lancia представили під чарівні звуки саксофона, а справжню перлину салону - Alfa 159 гості свята змогли побачити під магічний танець танцювального колективу. Власне, саме ця машина прикувала чи не найбільше уваги присутніх. Втім, свято не обійшлося і без цікавої розважальної програми. Окрім того, що гості, смакуючи різні напої, могли оглянути усі представлені авто, відомі ведучі Белла та Геник залучали їх до конкурсів.

Для підвищення якості обслуговування в центрі працює відділ кредитування та страхування авто. Піклуючись про комфорт покупців, обладнана зона відпочинку, а висококваліфікований персонал може швидко та в полному обсязі надати послуги клієнтам та відповісти на всі запитання.

Відтепер і на Західній Україні, а саме, у місті Тернопіль, можна не тільки побачити, але й придбати найкращі Італійські автомобілі на самий вимогливий смак!

Адреса: м. Тернопіль, вул. Тарнавського, 2
Тел. (0352) 43-43-00
8-067-354-55-53
Працює без вихідних
Пн-пт: 9-00 – 19-00
Сб-нд: 10-00 – 16-00

 

Комментарии (0)

Популярные статьи:

Подписка на новости

Подписавшись на рассылку новостей от АвтоСайта, вы сможете получать все свежие новости прямо на ваш почтовый ящик.