Infiniti Q60 Premium+NAVI від 998 000 грн лише у ВіДі Ліберті

05 июля 2019 года  |  Новости дилеров

Infiniti Q60 - нестримна швидкість, дизайн, виходить за рамки можливого, інноваційні технології та неймовірна керованість. Переконайся в його перевагах.

СПОРТИВНИЙ ХАРАКТЕР 2,0-ЛІТРОВИЙ ТУРБОВАНИЙ ДВИГУН

Ви оціните економічність 4-циліндрового двигуна. Оптимальна потужність і ефективність: рухайтеся вперед швидко і впевнено. Турбіна допомагає отримати 211 кінських сил на 5500 об / хв і видає 258 Нм крутного моменту.

ФІЛІГРАННА ТОЧНІСТЬ УПРАВЛІННЯ

Коли ви повертаєте кермо, система адаптивного управління Direct Adaptive Steering не просто слідкує за вашим бажаннями, вона передає їх в електричний імпульс. Цифрові технології забезпечують плавний, швидкий, точний відгук на кожен ваш рух.

ДВІ СИСТЕМИ ПІДВІСКИ - ЦИФРОВА ДИНАМІЧНА ТА СТАНДАРТНА

ЦИФРОВИЙ ДИНАМІЧНА – Нові адаптивні амортизатори зміщують фокус дії відповідно до встановленого режиму руху. Перемикання між режимами відбувається миттєво і непомітно, а контроль шасі не переривається ні на секунду.

СТАНДАРТНА – з незалежною задньою підвіскою і передньою на подвійних поперечних важелях ви відчуєте неймовірну плавність ходу.

ПОЧУЙТЕ ПЕРШИМ

Мультимедійна система Infiniti InTouch з навігацією і новими сервісами підключає весь світ до вашого автомобіля. Голосове спілкування, повідомлення, календар, навігація, музика. Будьте попереду і залишайтеся на зв'язку в будь-якій точці на карті. Нова серія акустичних систем Bose® встановлена в Q60, потужністю 340 Вт з технологією концертного звучання Advanced Staging Technology. 13 динаміків, включаючи нові сабвуфери 10 і 6 х 9 дюймів, а також динамік високих частот дарують багатий звук живого виступу.

ЗАПАТЕНТОВАНЕ ЦИФРОВЕ ЗВУЧАННЯ

Остання інновація від Bose технологія концертного звучання Advanced Staging Technology направляє звук в те місце в салоні, де музика розкриється найповніше. Пориньте в приголомшливу чистоту звуку. Технологія AudioPilot 2.0 Noise Compensation контролює рівень зовнішнього шуму і підлаштовує рівень звучання, в той час як технологія Centerpoint 2.0 Surround дозволяє вам насолоджуватися об'ємним звуком з ваших CD, MP3 або цифрового радіо.

ВПЕВНЕНЕ ГАЛЬМУВАННЯ

Інноваційні системи активного пасивного захисту водія і пасажирів забезпечують високу ступінь впевненості у вашій безпеки. Завдяки антиблокувальній системі гальмування всіх 4 коліс і електронній системі посиленого гальмування новий Q60 автоматично реагує на мінливі умови руху, що підвищує стійкість автомобіля на дорозі.

Для найсміливіших і впевнених у собі ВИДИ-Ліберті підготували захоплюючі умови на покупку спортивного Q60!

Унікальна пропозиція - ціна всього 1 090 000 грн.

Ми чекаємо вас.

информация о компании:
Официальный дилер Infiniti.
Комментарии (0)

Популярные статьи:

Подписка на новости

Подписавшись на рассылку новостей от АвтоСайта, вы сможете получать все свежие новости прямо на ваш почтовый ящик.