Land Rover та Virgin Galactic надають унікальну можливість поглянути на програми розвитку та випробувань

06 августа 2014 года  |  Новости дилеров

   - Партнери Land Rover та Virgin Galactic роблять значні кроки на світовому рівні у розвитку та випробуванні нових автомобілів – на землі та у космосі
   -  Новий Discovery Sport виходить на фінальний етап розвитку, під час якого лінійка прототипів проходить випробування у різних куточках світу
   - Land Rover – став першим світовим партнером прогресивної комерційної лінійки космольотів Virgin Galactic.

Партнери у пригодах, інноваціях та відкриттях, Land Rover та Virgin Galactic, відкрили двері у світ тестувань та розвитку прототипів. Вперше обидва бренди проводять порівняння та демонструють процеси, які криються за випробуваннями та розвитком нового автомобіля. Land Rover та Virgin Galactic використовують партнерство, щоб поділитися цінностями та досвідом, які спонукають кожен бренд до розвитку прогресивних технологій на землі та у космосі.

Прогресивне партнерство, яке було анонсовано у квітні цього року, продовжує набувати успіху у постійному розвитку нового автомобіля Land Rover Discovery Sport, в той час як Virgin Galactic наближається до дня презентації першої у світі лінійки космольотів.

Новий Discovery Sport входить в завершальну фазу випробувань, а Virgin Galactic продовжує тестові польоти та інженерні доробки перед початком програми комерційних польотів у космос – в ході цих подій Land Rover та Virgin Galactic надають можливість поглянути на всі етапи розвитку та тестувань.

Мюррей Дітч, Керівник програми Land Rover, говорить: “Між Land Rover та нашим партнером Virgin Galactic існує спільне бачення інженерних довершень. Ми починаємо з ідеї, потім започатковуємо етап розвитку, витрачаючи роки на удосконалення дизайну та віртуальні випробування, перш ніж перші прототипи торкнуться поверхні дороги. В процесі розвитку партнерства із Virgin Galactic, нам буде цікаво наблизитися до їх команди та пізнати спільні сфери у галузі машинобудування та поділитися досвідом. Прототипи Discovery Sport подолали майже 750 000 миль в процесі випробувань, які проходили на найскладніших поверхнях та за найбільш виснажливих кліматичних умов у різних куточках світу. Загалом було створено 181 прототипів, які пройшли більше ніж 11 000 тестувань по всьому світу, щоб впевнитися у надійності конструкції та дизайні автомобілів.”

“Ми з нетерпінням очікуємо на презентацію нової лінійки космольотів, завдяки якій Virgin Galactic відкриває нові простори та розвиває інноваційні технології, які впроваджують в життя бачення нашої компанії,”- говорить Джордж Вайтсайдз, Генеральний директор Virgin Galactic. - “Так само як і у Land Rover, у напрямку дизайну та машинобудуванні наша увага зосереджена на точності, винахідливості та незрівнянному дизайні.”

информация о компании:
Официальный дилер Land Rover.
Комментарии (0)

Популярные статьи:

Подписка на новости

Подписавшись на рассылку новостей от АвтоСайта, вы сможете получать все свежие новости прямо на ваш почтовый ящик.