«НІКО Форвард Мегаполіс» пропонує спеціальні кредитні умови на Ford Mondeo

12 июня 2019 года  |  Новости дилеров

«НІКО Форвард Мегаполіс», офіційний дилер Ford в Києві та Київській області, пропонує вигідні кредитні умови для придбання Ford Mondeo - 0,01% на 3 роки.

Елегантний та сучасний міський седан Ford Mondeo  впродовж років вражає автолюбителів своїми динамічними та економічними характеристиками. Автомобіль оснащений інтелектуальними технологіями, що забезпечує водієві більш легке та комфортне керування постійно враховуючи дорожні умови, інші транспортні засоби та вашу власну манеру керування.

Гама двигунів повністю оновленого Mondeo потішить динамічними якостями, а комбінація з продуманого дизайну та передової конструкції дає вражаючу економію та низький рівень викиду CO2.

Дилерський центр «НІКО Форвард Мегаполіс» для покупців Ford Mondeo пропонує спеціальну програму кредитування під 0,01% на 3 роки.

Ціни на авто стартують від 669 616 грн.

За більш детальною інформацією щодо пропозиції звертайтеся до консультантів дилерського центру «НІКО Форвард Мегаполіс» за телефоном (044) 392-11-11 або безпосередньо в автосалон на Бориспільське шосе, 13-й км.

информация о компании:
Официальный дилер Ford.
Комментарии (0)

Популярные статьи:

Подписка на новости

Подписавшись на рассылку новостей от АвтоСайта, вы сможете получать все свежие новости прямо на ваш почтовый ящик.