«НІКО Істлайн Мегаполіс» дарує комплект зимової гуми до нового Suzuki

24 октября 2019 года  |  Новости дилеров

«НІКО Істлайн Мегаполіс, офіційний дилер Suzuki в Києві та Київській області, оголошує про старт акції для своїх клієнтів.

Тільки з 21.10.2019 р. кожен покупець нового автомобіля Suzuki в дилерському центрі «НІКО Істлайн Мегаполіс» отримує комплект зимової гуми марки Tigar у подарунок*

Акція розповсюджується на наступні моделі Suzuki: Vitara, SX4.

В дилерському центрі «НІКО Істлайн Мегаполіс» представлений весь модельний ряд автомобілів Suzuki. Для зручності клієнтів, автосалон пропонує всі види фінансових послуг, страхування, а також послугу Trade-in.

Поспішайте! Кількість автомобілів і термін дії пропозиції обмежений.

Щоб отримати більш детальну інформацію щодо акції, наявності автомобілів та запланувати тест-драйв просимо звернутися до консультантів відділу продажу за номером телефону: (044) 394 55 54, або безпосередньо в дилерський центр «НІКО Істлайн Мегаполіс» за адресою: Бориспільське шосе, 13-ий км.

*Акція діє з 21.10.2019р. по 31.12.2019р. в дилерському центрі «НІКО Істлайн Мегаполіс». Під подарунком мається на увазі можливість придбання зимового комплекту коліс марки Tigar за 1.20 грн з НДС. Умови акції не розповсюджуються на модель Suzuki Jimny. Акція не сумується з іншими спеціальними пропозиціями і діє при підписанні договору купівлі-продажу з 21.10.2019р. по 31.12.2019р..

информация о компании:
Официальный дилер Suzuki.
Комментарии (0)

Популярные статьи:

Подписка на новости

Подписавшись на рассылку новостей от АвтоСайта, вы сможете получать все свежие новости прямо на ваш почтовый ящик.