«Порше Центр Київ Аеропорт» влаштували позашляхові тест-драйви на моделях Porsche!

03 мая 2018 года  |  Новости дилеров

31 березня на позашляховому полігоні «Віннер» офіційний дилер Porsche в Києві «Порше Центр Київ Аеропорт» влаштував тест-драйв на автомобілях Cayenne та Macan в умовах бездоріжжя.

Гостями закритого заходу були клієнти «Порше Центр Київ Аеропорт». Захід почався з теоретичної частини, протягом якої присутні отримали інформацію про тестовий парк, особливості маршруту та систем автомобіля для тестування. Після короткого брифінгу запрошені попрямували на спеціальну територію для тест-драйву.

Траса, побудована згідно зі стандартами виробника Porsche AG, включала 5 перешкод. Демонстрація роботи системи курсової стійкості Porsche Stability Management (PSM) та системи активного повного приводу з перемінним розподілом крутного моменту Porsche Traction Management (PTM) відбувалась за допомогою швидкісного проходження 7 поворотів на змієподібній доріжці довжиною 500 метрів. Бездоганну прохідність автомобілі продемонстрували під час проходження заповненого водою рову 15 метрів завдовжки та 30 см глибиною.

На фініші траси учасників зустрічали вісім ям глибиною 50 см, розташованих в шаховому порядку. Майданчик викликав справжній фурор для учасників та споглядаючих.

Учасники тест-драйву мали нагоду випробувати бездоріжжя на дизельних та бензинових версіях Cayenne та Macan. Незважаючі на різногабаритність автомобілів, складні перешкоди з легкістю підкорились, а учасники заходу на власному досвіді переконались у безперечних ходових якостях та абсолютному комфорті спортивних кросоверів.

На cтатичній експозиції увагу гостей привертали 911 за програмою Porsche Approved та новий Cayenne. Гості заходу отримали чудову нагоду ознайомитись з унікальними програмами та послугами від «Порше Центр Київ Аеропорт» та поспілкуватись з представниками автосалону, які надали професійні консультації з цікавих для гостей питань.

Гарний настрій підтримували вишуканий кейтеринг та безалкогольні напої. Для маленьких гостей заходу було обладнано дитячий куточок з яскравими книжками та розмальовками.

информация о компании:
Официальный дилер Porsche.
Комментарии (0)

Популярные статьи:

Подписка на новости

Подписавшись на рассылку новостей от АвтоСайта, вы сможете получать все свежие новости прямо на ваш почтовый ящик.