Спільна партнерська программа фінансування від Італмоторс і ULF. 0% річних!

28 октября 2016 года  |  Новости дилеров

ПЕРЕВАГИ СПІВПРАЦІ З НАМИ.

Готовий до використання автомобіль с наявної лінійки Fiat, Alfa Romeo, Lancia  в салонах Італмоторс Україна  

Одразу після сплати авансового платежу Ви отримуєте зареєстроване та застраховане авто, з оплатою всіх податків та зборів. Всі обов’язкові платежі на початковому етапі сплачує у повному обсязі ULF Finance, а Ви компенсуєте ці суми однаковими частинами протягом строку договору.

УМОВИ ФІНАНСУВАННЯ

Аванс від 30% вартості авто.

Строк фінансування до 60 місяців.

Графік платежів на Ваш вибір – класичний, ануїтет, дегресія, сезонний.

У графік платежів ВЖЕ ВКЛЮЧЕНІ та рівномірно розподілені на весь строк всі необхідні платежі при купівлі авто: реєстраційні номери та техпаспорт, пенсійний збір (3% - 5% залежно від вартості авто), страхування КАСКО та ОСЦПВ на весь термін фінансування.

Компетентна допомога 24/7

Оформлюючи авто в ULF Finance, Ви отримуєте послугу ULF Асистанс, яка передбачає лінію підтримки 24/7, страховий захист Ваших інтересів та урегулювання страхових випадків, контролювання строків та процесу здійснення ремонтів на СТО.

Гнучкий підхід у виплаті щомісячних платежів

Дозволяє оперативно реагувати на обставини, що склалися, та пропонувати Вам оптимальні варіанти вирішення за діючим графіком: від продовження терміну фінансування до переуступки договору.

*Фінансування здійснюється в гривні з прив’язкою до курсу долара США. Під ставкою 0% слід розуміти ставку від 0,000001% річних. Умови фінансування залежать від строку та розміру авансу. Одноразова комісія – 2%. Спецпропозиція діє до 31.12.2016 р. по всій території України. Спеціальні умови поширюються на весь модельний ряд легкових та комерційних автомобілів Fiat. Кількість авто обмежена. Не є публічною офертою. Фінансує ТОВ «Український лізинговий фонд». Свідоцтво Держфінпослуг ФЛ №458 від 11.03.2014 р. Детальну інформацію можна дізнатися у представників компанії.

информация о компании:
Официальный дилер Fiat.
www.italmotors.com.ua
Комментарии (0)

Популярные статьи:

Подписка на новости

Подписавшись на рассылку новостей от АвтоСайта, вы сможете получать все свежие новости прямо на ваш почтовый ящик.