Volkswagen Amarok – між небом і землею...

16 июля 2014 года  |  Новости дилеров

Викопаний трек глибиною у три метри примусив Amarok«літати» між небом і землею. Кут нахилу спуску-підйому близько 45о видавався, на перший погляд, нездоланним бар'єром для автомобіля. Однак ці заплановані перешкоди Amarok здолав легко і не напружуючись.   .

Такі випробування для моделі Volkswagen влаштували, аби оцінити всі переваги системи Оff Road. Побачити і відчути, як поводиться автомобіль в екстримальних умовах дорожнього покриття мали можливість гості Дня поля. Свято проходило 15 липня неподалік с. Васильківці Гусятинського району Тернопільської області. Компанія«Престиж-Авто» взяла участь у цьому заході на запрошення партнерів — Агрохолдингу «Мрія».

Знову наша«Святкова Вишиванка» (так уже охрестили тестовий автомобіль компанії «Престиж-Авто»), припала до душі багатьом. На тест-драйв Amarok вишикувалася черга. Декотрі, аби не гаяти час в очікуванні, із задоволенням вантажились в автомобіль як пасажири. Комусь пощастило відчути авто-драйв за кермом.    

А вражень після такого тест-драйву залишалось чимало: Amarok не тільки із легкістю долає найкрутіші пагорби та схили, але й практично — автомобіль самостійно перемикається на потрібну швидкість, обираючи при цьому актуальну потужність, регулюючи гальмівну систему в автоматичному режимі. Це той випадок, коли можна сказати:«Автомобіль їде самостійно!»

Такі чудеса технічного прогресу підкріплені на додаток доволі демократичною витратою пального — 7,8л/100 км, повним приводом, потужним двигуном з об'ємом 2,0, вантажопідйомністю причепу до 2,8 тонни та всіма перевагами комфортного салону: клімат-контролем, підігрівом сидінь, обігрівом зовнішніх дзеркал, сучасною медіа-системою і т.д.

Без сумніву, Volkswagen Amarok — це незамінний автомобіль для працівників агробізнесу, яким вряди-годи доводиться долати непризначені для ізди польові дороги. Цей автомобіль стане надійним партнером для любителів екстримального відпочинку. Та й просто — припаде до душі всім, хто вимагає від автомобіля всюдихідності, витривалості, економності та комфортабельності. Всі ці риси органічно поєднані в моделі Amarok. Отож, якщо ви ще не випробували на власному досвіді цей автомобіль, у офіційного дилера Volkswagen у Хмельницькому — компанії«Престиж-Авто», вам подарують такий шанс.

информация о компании:
Официальный дилер Volkswagen. Продажа автомобилей Volkswagen, Volkswagen
Комментарии (0)

Популярные статьи:

Подписка на новости

Подписавшись на рассылку новостей от АвтоСайта, вы сможете получать все свежие новости прямо на ваш почтовый ящик.