Компанія «Авто-Київ» передала 30 тисяч гривень на благодійність

16 ноября 2018 года  |  Новости дилеров

В рамках соціальної відповідальності компанії «Авто-Київ» за сприяння Porsche Finance Group Ukraine національній дитячій лікарні «Охматдит» було передано сертифікат номіналом 30 тисяч гривень.

Пріоритетним напрямком КСВ-діяльності компанії «Авто-Київ», офіційного дилера автомобілів SEAT в Україні, є допомога дітям. У травні 2018 року з нагоди 15-річного ювілею PFG презентувала автоцентру благодійний сертифікат номіналом 30 тисяч гривень. Кошти в повному обсязі було спрямовано на оплату лікування Софії - пацієнта національної дитячої лікарні «Охматдит», сім'я якої не мала можливості сплатити життєво важливе лікування.

«Ми прагнемо допомагати тим, хто цього дійсно потребує, тим самим демонструючи гідний приклад іншим компаніям, у яких так само є можливість «простягнути руку допомоги ближньому», - коментує Олександр Гольденберг, директор компанії «Авто-Київ».

Це вже не перший спільний соціальний проект автоцентру «Авто-Київ» з компанією Porsche Finance Group Ukraine: раніше в користування Товариству Червоного Хреста було передано автомобіль SEAT Altea XL.

Компанія «Авто-Київ» в рамках програми соціальної відповідальності планує й надалі вносити свій вклад в розвиток суспільства шляхом реалізації соціально значущих програм.

информация о компании:
Официальный дилер Seat.
www.seat.kiev.ua
Комментарии (0)
Подписка на новости

Подписавшись на рассылку новостей от АвтоСайта, вы сможете получать все свежие новости прямо на ваш почтовый ящик.