Літній тест-драйв модельного ряду Land Rover у клубі «5 Елемент»

06 августа 2014 года  |  Новости дилеров

2 та 3 серпня 2014 року шанувальники легендарного британського бренду Land Rover та ті, хто не уявляє свого життя без спортивного відпочинку, взяли участь у тест-драйві вихідного дня усієї лінійки Land Rover, організованого компанією «Віннер Автомотів».

Запрошені клієнти компанії та відвідувачі клубу мали можливість випробувати потужність легендарного Range Rover Sport, експозиційна модель якого прикрашає центральний вхід до клубу, а також зробити власні висновки, яка з моделей Land Rover найбільше задовольняє щоденні потреби та пасує стилю життя: Range Rover, Range Rover Evoque, Discovery 4 чи Freelander 2.

Випробування автомобілів стартували зранку, п’ять консультантів та адміністратори координували тест-драйви таким чином, щоб учасники не чекали у черзі та могли випробувати декілька автомобілів один за одним.

Можливість обрати зручний час тест-драйву дозволяла гостям планувати свій день найкомфортнішим для них чином, поєднуючи випробування автомобілів із тренуваннями та відпочинком біля басейну.

Клієнти «Віннер Автомотів», що не є членами клубу «5 елемент», отримали у якості компліменту від компанії іменну картку на одноденний гостьовий візит на двох до клубу, який можна здійснити з першого дня тест-драйву до 30 вересня 2014 року.

Маршрут тест-драйву по-відпускному затишними та вільними дорогами міста дозволив оцінити багатство комплектацій, комфорт салону та виняткову якість оздоблення представлених преміальних позашляховиків.

Підбиваючи підсумки, можна сказати, що британський стиль та високоякісне втілення світових передових технологій у автомобілях Land Rover остаточно переконали, щонавіть у 34-градусну спеку ці авто з честю та гідністю готові до будь-яких випробувань та дарують комфорт, безпеку та незалежність від будь-яких незгод.

Більш детально про технічні характеристики та спеціальні пропозиції на весь модельний ряд Land Rover ви можете дізнатися у консультантів «Віннер Автомотів» за тел.: (044) 496 99 96 або завітавши до салону.

информация о компании:
Официальный дилер Land Rover.
Комментарии (0)

Популярные статьи:

Подписка на новости

Подписавшись на рассылку новостей от АвтоСайта, вы сможете получать все свежие новости прямо на ваш почтовый ящик.