Бронетехника НПО "Практика" успешно прошла испытания с новым боевым модулем Aselsan

09 ноября 2021 года  |  В Украине

Тактичний бронеавтомобіль “КОЗАК 2М1” та модернізована версія БТР-60 “ХОРУНЖИЙ” виробництва ПрАТ НВО “Практика” із інтегрованими бойовими модулями SARP Dual та SARP KPVT виробництва турецької компанії Aselsan пройшли заводські випробування за участі військовослужбовців Збройних Сил України, сообщает .

Випробування бойових модулів SARP Dual та SARP KPVT, встановлених на “КОЗАК 2М1” та “ХОРУНЖИЙ”, проводилися за програмою та методикою оцінки точності стрільби, яка розроблена фахівцями Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки Збройних Сил України.

Під час випробувань екіпажі Збройних Сил України та представників компаній ПрАТ НВО "Практика" та "Aselsan" виконали вправи із практичної стрільби з ходу та з місця по цілям, що з’являються та рухаються в наступальному бою. За декілька діб, під час денних та нічних маршів, подолання спеціальних перешкод техніка виробництва ПрАТ НВО “Практика” із встановленими бойовими модулями компанії "Aselsan" пройшла сотні кілометрів і показала відмінні результати проходження перешкод.

Зокрема, в наближених до бойових умовах перевірялись як вогнева потужність зброї, так і працездатність елементів системи бойових модулів: прилади спостереження з можливістю денного і нічного бачення, лазерний далекомір і лазерний маркувальник, коригування балістики у відповідності з метеорологічною інформацією та типом боєприпасів, дистанційне керування тощо. Також були перевірені ходові якості тактичного бронеавтомобіля "КОЗАК 2М1" та модернізованого БТР-60 “ХОРУНЖИЙ” з встановленими бойовими модулями в складних умовах бездоріжжя.

За словами Генерального директора ПрАТ НВО "Практика" Олега Висоцького, принциповою позицією є не просто купівля зброї, а спільна співпраця для її виробництва саме в Україні: “Ми готові працювати лише на умовах спільного виробництва. І ця домовленість була досягнута на високому рівні. Звісно, ми не претендуємо на всю технічну ідеологію "Aselsan", проте певну частку ми маємо виробляти в Україні. Тобто не просто "купувати", а разом працювати для спільного виробництва".

Комментарии (0)
Подписка на новости

Подписавшись на рассылку новостей от АвтоСайта, вы сможете получать все свежие новости прямо на ваш почтовый ящик.