Отримайте ВИГОДУ до 60 481 грн. на Новий Volkswagen Golf!

05 октября 2018 года  |  Новости дилеров

Тільки до кінця жовтня діє акційна пропозиція на обмежений склад автомобілів Volkswagen Golf.

Volkswagen Golf - спортивний, динамічний та сучасний автомобіль, який уже готовий вирушати на зустріч новим пригодам разом із своїм власником, а також дарувати комфорт та захоплення разом із передовими асистентами допомоги водію.

Спортивний Volkswagen Golf у комплектації GTI готовий вразити кожного своїм нестримним характером, передовою синхронізацію, незвичайним інтер’єром та потужністю.

Тільки до 31 жовтня 2018 року встигніть придбати акційний автомобіль із обмеженого переліку:

Скористуйтесь сучасною та вигідною програмою обміну автомобіля Trade-In. Вам не потрібно витрачати час, щоб продати власний автомобіль, шукати покупців, достатньо завітати за адресою м.Чернівці, вул.Енергетична, 2В і менеджер Das WeltAuto проведе оцінку Вашого автомобіля і всі турботи з продажу візьме на себе.

Акційний автомобіль можна придбати за допомогою фінансових програм: кредит чи лізинг. Автосалон вже 12 років на ринку і працює лише з перевіреними фінансовими установами, банками за допомогою який Ваша покупка буде швидшою.

Увага, кількість автомобілів обмежено!

Бронюй свій акційний автомобіль Дізнавайтесь деталі за тел.: (0372)543 888, 050 374 44 55 або у свого персонального менеджера автосалону.

информация о компании:
Официальный дилер Volkswagen.
Комментарии (0)

Популярные статьи:

Подписка на новости

Подписавшись на рассылку новостей от АвтоСайта, вы сможете получать все свежие новости прямо на ваш почтовый ящик.