Пакет «Зимова Турбота» від Renault

05 октября 2018 года  |  Новости дилеров

Компанія Renault в Україні розпочинає активну підготовку автомобілів до зими. З 1 жовтня по 31 грудня 2018 року при купівлі бестселерів Renault клієнти отримають комплект зимових шин в подарунок1.

Експлуатація автомобілів в осінньо-зимовий період має свої особливості. Купуючи новий автомобіль в цей період, клієнт стикається з необхідністю покупки комплекту зимових шин для безпечної їзди в негоду.

Компанія Renault в Україні на регулярній основі проводить різні акції серед існуючих і потенційних клієнтів, завдяки яким купівля автомобіля Renault стає ще більш вигідним рішенням.

Напередодні зимового сезону особливо актуальним подарунком є комплект зимових шин1, який Renault дарує своїм клієнтам при покупці певних моделей.

З 1 жовтня по 31 грудня 2018 року в офіційній дилерській мережі Renault стартує сезон актуальних подарунків: при покупці нового Renault Duster, Logan, Logan MCV, Sandero, Sandero Stepway (по одній з програм Renault Фінанс) власник отримує безкоштовно комплект якісних зимових шин1.

Нагадуємо, що з липня бестселери Renault Logan, Logan MCV, Sandero, Sandero Stepway можна придбати за новою програмою фінансування «Renault Бонус», яка надає можливість отримати знижку 10 000 грн при покупці автомобіля в кредит2.

Крім знижки, перевагами покупки в кредит стануть:

  •     зменшення початкових витрат (авансу);
  •     економія на реєстрації автомобіля (зменшення бази нарахування ПФ)
  •     збереження переваг кредитування за програмою Renault Фінанс.

На кросовер Renault Duster3, бестселер на українському ринку, пропонується дві фінансові программи4- «Легкий кредит» і «Renault Бонус».  

Згідно з умовами фінансової програми «Renault Бонус» при покупці кросовера Duster в кредит клієнт отримує знижку 15 000 грн5.

Також Renault Duster можна придбати за програмою «Легкий кредит»6 - це новий формат кредитування, з доступним авансовим внеском і оптимальним щомісячним платежем. Головна відмінність програми «Легкий кредит» від класичного кредиту - в наявності суми залишкового платежу в розмірі 30%, яку клієнт платить в кінці кредитного терміну.

Детальну інформацію про умови акції і нові фінансові програми можна дізнатися у офіційних дилерів RENAULT в Україні.

Три роки поспіль бренд RENAULT займає 1-е місце на автомобільному ринку України. Компанія Renault в Україні займає лідируючі позиції завдяки широкому модельному ряду, конкурентним цінам, власній програмі кредитування Renault Фінанс та кваліфікованій дилерській мережі.

1 Під подарунком мається на увазі отримання знижки при одночасному придбанні автомобіля Duster, Logan, Logan MCV, Sandero, Sandero Stepway виключно за кредитною програмою Renault Фінанс для фізичних осіб та комплекту з чотирьох зимових шин NokianTyres лінійки Nordman. Розмір знижки на автомобіль дорівнює рекомендованій роздрібній вартості комплекту з чотирьох зимових шин NokianTyres для офіційної дилерської мережі Renault в Україні та залежить від конкретної обраної моделі та версії автомобіля. Кількість автомобілів та комплектів шин, що беруть участь в акції, обмежена. Подарунок не може бути замінений на грошовий еквівалент вартості комплекту шин. Зовнішній вигляд шин може відрізнятися від зображеного у рекламі товару.

Акція діє в офіційних дилерських центрах Renault в Україні, окрім тимчасово окупованих територій та територій проведення ООС (АТО). Деталі дізнавайтесь на сайті renault.ua. Термін дії акції обмежений  і триватиме з 01.10.2018 до 31.12.2018 року. Для отримання інформації щодо розрахунку кредитної пропозиції Renault Фінанс за конкретною кредитною програмою для фізичних осіб, щодо конкретної обраної комплектації автомобіля та його остаточної ціни, звертайтеся до офіційних дилерів Renault в Україні.

2 Пропозиція діє з «06» липня 2018 по «31» грудня 2018 на території України (за винятком тимчасово окупованих територій і територій, на яких проводиться АТО і ОСС) в дилерській мережі Renault.

Детальні умови пропозиції дізнайтеся на сайті www.renault.ua і в дилерській мережі Renault в Україні, про умови кредитування та додаткові зобов'язання дізнайтеся на сайті www.renault.ua, www.credit-agricole.ua або по телефону: 0800305555. Кредитує ПАТ « КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК ». Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011р.

Ви можете отримати кредит за програмою Renault Фінанс для придбання автомобіля Renault на наступних умов: максимальний термін - 12 місяців, аванс - 50% від вартості авто, максимальна сума - 2 600 000 грн., Процентна ставка - 5,9% річних (база нарахування 365 днів на рік), комісія за видачу кредиту - 2,5%, комісія за відкриття поточного рахунку - 80 грн., комісія за отримання виписок з ДРОРМ - 100 грн., комісія за отримання виписок з ДРРПНМ - 199 грн. Реальна відсоткова ставка становить від 10,76% річних. Кредит надається у відділеннях Банку по всій території України, крім територій, на яких органи державної влади тимчасово не здійснюють або здійснюють не в повному обсязі свої повноваження. Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування. Кредитує ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК». Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011

3 Дані Autoconsulting за 2018 р.

4 Кредитні програми «Легкий кредит» і «Renault Бонус» не можуть застосовуватися одночасно на один автомобіль і вибираються клієнтом на свій розсуд.

5 Знижка 15 000 грн застосовуються при покупці в кредит за програмою «Renault Бонус» для фізичних осіб. Пропозиція діє з 03.09.2018 до 31.12.2018 на території України (за винятком тимчасово окупованих територій і територій, на яких проводиться ООС (АТО)) в дилерській мережі Renault.

информация о компании:
Официальный дилер Nissan, Renault.
Комментарии (0)

Популярные статьи:

Подписка на новости

Подписавшись на рассылку новостей от АвтоСайта, вы сможете получать все свежие новости прямо на ваш почтовый ящик.