Третій Національний конкурс дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії»

15 января 2015 года  |  Новости дилеров

Офіційний сервісний центр Тойота Центр Київ «Автосаміт на Столичному» з 1 грудня 2014 року по 31 січня 2015 року запрошує всіх власників автомобілів Toyota разом із родинами відчути «Дні тепла з Toyota» та взяти участь у третьому Національному конкурсі дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії».

Умови участі

Для участі у конкурсі необхідно завітати до офіційного дилерського центру Toyota на території України, ознайомитись з офіційними правилами участі у конкурсі, дати свою згоду на участь, заповнити заявку та анкету на участь у конкурсі та намалювати автомобіль своєї мрії.

Намалювати автомобіль своєї мрії можна як у дилерському центрі, так і вдома, але обов’язково на папері формату А3.

Форму заявки та анкету на участь у конкурсі можна завантажити з цієї сторінки або отримати у офіційних дилерів. Офіційні правила участі у конкурсі також можна отримати зазначеними способами.

Файли для завантаження

Проведення конкурсу

Конкурс «Автомобіль твоєї мрії» буде проведено у два етапи.

Перший етап — Національний конкурс, який організовує офіційний дистриб’ютор автомобілів Toyota в Україні ПІІ «Тойота-Україна» в офіційних дилерський центрах Toyota в Україні.

У Національному конкурсі малюнки учасників будуть розподілені на дві номінації:

Перша номінація — «Кращі малюнки від «Клубу Toyota»

До «Клубу Toyota» будуть зараховані малюнки усіх дітей, батьки яких є власниками автомобіля Toyota та зазначили VIN-номер та модель свого автомобіля у анкеті та заявці на участь у конкурсі.

Друга номінація — «Кращі малюнки від «Друзів Toyota»

До номінації «Друзі Toyota» будуть зараховані малюнки учасників, родина яких не є власником автомобіля Toyota, відповідно у анкеті та заявці на участь у конкурсі не будуть зазначені VIN-номер та модель автомобіля.

У конкурсі можуть взяти участь діти віком до 15 років, які розділені на три вікові категорії:

  • 1 категорія — діти віком до 7 років включно;
  • 2 категорія — діти віком від 8 до 11 років;
  • 3 категорія — діти віком від 12 до 15 років.

Призи

Загалом у номінації «Кращі малюнки від «Клубу Toyota» буде 9 переможців, які отримають неймовірні призи, а саме:

  • Приз за перше місце в кожній віковій категорії — планшет
  • Приз за друге місце в кожній віковій категорії — електронна книга
  • Приз за третє місце в кожній віковій категорії — графічний планшет

У номінації «Кращі малюнки від «Друзів Toyota» буде обрано по одному переможцю з кожної вікової категорії, всього буде три переможці, які отримають неймовірний подарунок від Toyota — сучасний MP3 плеєр.

Переможців Національного конкурсу обиратимуть журі та незалежні експерти, призначені «ПІІ Тойота-Україна» на чолі з генеральним директором ПІІ «Тойота-Україна».

У березні 2015 року на нашому сайті будуть оприлюднені результати Національного конкурсу дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії».

Переможці Національного конкурсу в номінації «Кращі малюнки від «Клубу Toyota» стануть учасниками другого етапу конкурсу — Всесвітнього конкурсу дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії».

Кращі малюнки від номінації «Друзі Toyota» не будуть брати участь у Всесвітньому конкурсі.

Переможці Всесвітнього конкурсу, яких визначатимуть журі та незалежні експерти призначені «Тойота Мотор Корпорейшн» на чолі з президентом паном Акіо Тойода, разом з одним із батьків або законним опікуном будуть запрошені на офіційну церемонію нагородження, яка відбудеться в Японії у серпні 2015 року. Імена переможців Всесвітнього конкурсу будуть оприлюднені на нашому сайті у серпні 2015 року.

Про конкурс

Всесвітній конкурс дитячого малюнку «Автомобіль твоєї мрії» було засновано компанією «Тойота Мотор Корпорейшн» у 2004 році. Минулого року понад 600 тис. дітей із різних країн світу взяли участь у конкурсі та намалювали автомобілі своєї мрії.

Національний конкурс дитячого малюнку «Автомобіль твоєї мрії» в Україні проводиться з 2012 року. За цей період в конкурсі прийняло участь більш ніж 1500 дітей з усіх куточків України.

Переможець першого Національного конкурсу у 1 віковій категорії Перехрест Олександр посів призове місце на Всесвітньому конкурсі дитячого малюнка і у серпні 2013 року разом із своїми батьками відвідав Японію, де прийняв участь у офіційній церемонії нагородження.

Дізнатися більше про конкурс дитячого малюнку «Автомобіль твоєї мрії» можна за телефоном: 0 (44) 201 30 30, 095 281 30 30 (МТС), 098 307 30 30 (Київстар)

информация о компании:
Официальный дилер Toyota.
Комментарии (0)

Популярные статьи:

Подписка на новости

Подписавшись на рассылку новостей от АвтоСайта, вы сможете получать все свежие новости прямо на ваш почтовый ящик.