Як вибрати станцію технічного обслуговування в Києві

26 июля 2021 года  |  В Украине

Вибір СТО — важливе завдання, від якого залежить функціональність і тривалість якісної їзди на дорозі. Безвідповідальний підхід до пошуку організації, що здійснює ремонт, підвищує ризики натрапити на непрофесійний колектив майстрів. Власник авто повинен розуміти чи зможе станція відновити авто до попередніх параметрів.

Тож як знайти кращий і недорогий автосервіс?

На що потрібно звернути увагу при виборі СТО

1. Зовнішній вигляд автосервісу.

Естетичність та охайність закладу технічного обслуговування залежить від хазяйновитості та акуратності працівників сервісу. Світлий чистий зал, велика прибрана парковка свідчать про турботу керівництва не тільки про клієнтів, але і про робочий склад.

2. Сертифікація фахівців.

Визначення ззовні навичок і досвіду співробітників станцій СТО неможливо. У цьому допоможе сарафанне радіо. Для збору необхідної інформації про репутацію сервісу потрібно поцікавитися у знайомих або відвідувачів, переглянувши, наприклад, відгуки про компанію в Google. Акуратність, досвідченість та уважність фахівців – важливі критерії, що впливають на якість виконання ремонтних робіт.

Наразі, судячи з відгуків постійних клієнтів, кращим СТО в Києві є Автоцентр на Троєщині.

3. Сучасність обладнання.

Кожна поважаюча себе організація намагається оснастити сервіс новими системами, призначеними для проведення діагностичних процедур і ремонту. Точність і швидкість виявлення причин поломок дозволить скоротити час ремонту і виключити помилки.

4. Доступність цін.

Компанії, що займаються обслуговуванням авто, повинні піклуватися про бюджет своїх клієнтів, тому вартість ремонту не повинна перевищувати середньої планки на ринку послуг.

5. Гарантія якості.

На першому місці у надійних компаній стоїть пунктуальність завершення роботи у визначені терміни.

Автоцентр на Троєщині

СТО на Троєщині пропонує широкий спектр послуг: кузовний ремонт, шиномонтаж, заміна рідин, ремонт ходової, діагностика гальмівної системи, ремонт і заміна автоскла, хімчистка, проточка гальмівних дисків та багато інших.

Компанія працює на ринку більше 5 років. За цей час СТО сформувало систему постійних клієнтів та високий рівень надання послуг. Експертами Автоцентру щодня обслуговується понад 20 авто.

Запам'ятайте! Своєчасно проведений ремонт дозволить запобігти аварії на дорогах і уникнути надзвичайних ситуацій під час водіння.

Комментарии (0)
Подписка на новости

Подписавшись на рассылку новостей от АвтоСайта, вы сможете получать все свежие новости прямо на ваш почтовый ящик.